Lubaczów
szukaj
Wtorek, 18 lutego 2020r.




Wiadomości

Miasto

Urząd

Informacja publiczna

Instytucje

Organizacje

Kultura, Oświata, Sport

x

Ochrona Danych Osobowych

Aktualności drukuj
„Szkolne Prezentacje Artystyczne” - znamy nominowanych
18-04-2016 09:38


W czwartek (14.04) w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyły się Eliminacje Powiatowe XII Przeglądu Scenicznej Twórczości Dziecięcej „SZKOLNE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE”. Jury do finału zakwalifikowało 5 osób i 3 zespoły.



Na scenie sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury wystawiono 44 prezentacje. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Organizacja Przeglądu Scenicznej Twórczości Dziecięcej „SZKOLNE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE” miała głównie na celu poszukiwanie „młodych talentów”, stworzenie sceny promocyjnej dla wyrażenia dziecięcej twórczości artystycznej,  przyjęcie przez szkoły postawy stymulującej szeroko rozumiany rozwój aktywnego uczestnictwa w kulturze, stworzenie płaszczyzny wymiany doświadczeń i konfrontacji dokonań, a także połączenie przeglądu twórczości z warsztatami artystycznymi z dziedziny emisji głosu, ruchu scenicznego, tańca i teatru.

Po skrupulatnym obejrzeniu i wysłuchaniu wszystkich występów jury w składzie Gabriela Kołodziej, Krystyna Czura, Tomasz Róg do Finału, który odbędzie się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu, nominowało:


W kategorii „Inscenizacja”:

1. Zespół teatralny „Ania z Zielonego Wzgórza” klasa V a (Szkoła Podstawowa w Oleszycach)


W kategorii „Taniec”:

1. Kumoszki w wykonaniu Zespołu Tanecznego „Iskierki” (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Oleszycach)

2. Nietoperze w wykonaniu Zespołu Tanecznego „Impuls” (Szkoła Podstawowa w Zalesiu)

 

W kategorii „Piosenki”:

1. Małgorzata Łeska, (Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Lubaczowie)

2. Filip Lasota (Publiczne Gimnazjum w Narolu)

3. Lilija Mastyszak (Zespół Szkół w Oleszycach)

4. Izabela Kowalik i Anna Jacek (Zespół Szkół im. J. Kustronia w Lubaczowie).

 

Obok nominowanych wyróżnienia otrzymali:

W kategorii „Inscenizacja”:

1. „Czerwony Kapturek” – Zespół Teatralny klasa II a

 

W kategorii „Taniec”:

1. Izabela Gmiterek

2. Daria Patałuch

3. Dzieci Oleszyc

4. „Witoski” – grupa starsza – Tańce Rzeszowskie

5. Grupta taneczna kl. II za taniec „Better when In Dancing”

6. „Zygzaki” zespół taneczny

7. Grupa Taneczna „Twist”

8. Zespół Taneczny „Czerwone Korale”

 

W kategorii „Piosenki”:

1. Amelia Młodowiec, Wiktoria Mańczak, Wiktoria Sysak

2.  Krystyna Ozimek,

3. Izabela Gmiterek

4. Anna Lewicka, Edyta Staniuk

5. Zespół Wokalny „Oleńka”

6. Karolina Bojarska

7. Oliwia Czubocha

8. Martyna Czerniak

9. Milena Wach

10. Magdalena Borska

11. Wiktoria Nicpoń

12. Joanna Mazepa

 

Galeria

wstecz


Informacje wprowadził: , 2016-04-18
Ostatnia modyfikacja: , 2016-04-18










KALENDARZ









InspireHub - GIAP

Geoserwis Mapy


NUMERY ALARMOWE
Miejski Zakład Gospodarki
Komunalnej i Mieszkaniowej
+48 16 632 90 95
 

Hydrofornia

  +48 16 632 16 70
 
Oczyszczalnia Ścieków
+48 16 632 26 21
 
Pogotowie wodociągowe
+48 531 019 500
 
Pogotowie kanalizacyjne
+48 730 269 726
+48 730 285 787



realizacja
redakcja
historia
(C) 1998-2017 Urząd Miasta Lubaczów GłównaGłówna PowrótPowrót GóraGóra