Lubaczów
szukaj
Poniedziałek, 28 września 2020r.
Wiadomości

Miasto

Urząd

Informacja publiczna

Instytucje

Kultura, Oświata, Sport

x

Ochrona Środowiska

Organizacje

Dostępność

Aktualności drukuj
Informacje o sposobach elektronicznego załatwiania spraw.
16-03-2020 11:41

Najważniejszym elementem jaki będzie Państwu potrzebny do realizacji usług bez konieczności wizyty w urzędzie jest "Profil Zaufany" czyli zestaw danych, które jednoznacznie identyfikują jego posiadacza w usługach podmiotów publicznych w internecie.
"Profil Zaufany" jest tak zabezpieczony, aby nikt poza jego właścicielem nie mógł go użyć. Dzięki temu każda osoba, która ma "Profil Zaufany" i użyje go w usłudze internetowej podmiotu publicznego, jest w wiarygodna.

Wykorzystując "Profil Zaufany" skutecznie i bezpiecznie można potwierdzać swoją tożsamość w internecie (to pozwala automatycznie udostępniać tylko te dane, które są przeznaczone dla właściciela profilu) oraz podpisać dokumenty, jeśli jest to niezbędne do załatwienia sprawy.

Wszystkie szczegóły dotyczące "Profilu Zaufanego" znajdują się na stronie www.pz.gov.pl.Posiadając profil Zaufany zapraszamy do skorzystania z:
 • portalu enaleznosci.um.lubaczow.pl
  Aby skorzystać ze wszystkich możliwości portalu w pierwszej kolejności musimy założyć na nim konto aby powiązać posiadany "Profil Zaufany" z systemami urzędu.

  Po założeniu konta możemy sprawdzić informacje o naliczonych podatkach lokalnych i opłacie za odbiór odpadów komunalnych.


  Portal pozwala też na zapoznanie się ze szczegółami poszczególnych opłat i zawartością kartotek podatkowych na podstawie których opłaty zostały naliczone a także umożliwia pobranie decyzji podatkowej.


  Wykorzystując te wszystkie informacje i nasz portal podatkowy można również dokonać płatności za naliczone zobowiązania.

 • aplikacji eGmina
  Skrócona instrukcja dostępna jest pod adresem miasto.lubaczow.pl/egmina.
  Po zainstalowaniu aplikacji najlepiej dokonać rejestracji konta na portalu enaleznosci.um.lubaczow.pl.


  Jeżeli już posiadamy konto w systemie, musimy w aplikacji wybrać nasz urząd czyli Urząd Miejski w Lubaczowie oraz dokonać logowania z wykorzystaniem "Profilu Zaufanego".  Dzięki aplikacji zrealizujemy aktywności identyczne jak na portalu enaleznosci.um.lubaczow.pl.


  Dodatkowo możemy dokonać subskrypcji kalendarzy w których zostały przygotowane np. terminy odbioru odpadów i terminy płatności za poszczególne opłaty. Jeżeli dokonamy subskrypcji np. harmonogramu odbioru odpadów, aplikacja dzień przed odbiorem o godzinie 18.00 przypomni nam o wystawieniu kosza.wstecz


Informacje wprowadził: , 2020-03-16
Ostatnia modyfikacja: , 2020-03-16


Powszechny Spis Rolny 2020
InspireHub - GIAP

Geoserwis Mapy


NUMERY ALARMOWE
Miejski Zakład Gospodarki
Komunalnej i Mieszkaniowej
+48 16 632 90 95
 

Hydrofornia

  +48 16 632 16 70
 
Oczyszczalnia Ścieków
+48 16 632 26 21
 
Pogotowie wodociągowe
+48 531 019 500
 
Pogotowie kanalizacyjne
+48 730 269 726
+48 730 285 787realizacja
redakcja
historia
(C) 1998-2017 Urząd Miasta Lubaczów GłównaGłówna PowrótPowrót GóraGóra